STMicroelectronics STTH60AC06C 系列 整流器
結果: 3
STMicroelectronics 整流器 Ultrafast Recovery 6000V 12pF Diode 688庫存量
最少: 1
倍數: 1
Through Hole TO-247-3 600 V 60 A Ultra Fast Recovery Rectifiers Dual Anode Common Cathode 1.75 V 280 A 10 uA 40 ns + 175 C STTH60AC06C Tube
STMicroelectronics 整流器 Ultrafast Recovery 600V 12pF DIODE 161庫存量
Through Hole TO-3PF-3 600 V 60 A Ultra Fast Recovery Rectifiers Dual Anode Common Cathode 1.75 V 280 A 10 uA 40 ns + 175 C STTH60AC06C Tube
STMicroelectronics 整流器 600 V, 60 A dual Interleave Boost Ultrafast Diode 92庫存量
600預期22/6/2026
Through Hole TO-247LL-3 600 V 60 A Ultra Fast Recovery Rectifiers Dual 1.4 V 280 A 40 uA 50 ns - 65 C + 175 C STTH60AC06C Tube