LLP.2500.X.A.30
Taoglas
960-LLP.2500.X.A.30
LLP.2500.X.A.30
製造商:
說明:
訊號調節 LLP.2500.X.A.30 LTCC Low Pass Filter for 2500MHz 1.6x0.8x0.6mm, Bandwidth 100MHz
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
供貨情況
庫存:
暫無庫存
工廠前置作業時間:
16 週 工廠預計生產時間。
估計關稅:
此產品免費航運
數量 單價
總價
完整捲(訂購多個100)
商品屬性 屬性值 選擇屬性
Taoglas
產品類型: 訊號調節
RoHS:
Signal Conditioning
Bandpass Filters
2.5 GHz
100 MHz
50 Ohms
SMD/SMT
1.6 mm x 0.8 mm x 0.6 mm
- 40 C
+ 85 C
LLP
Reel
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: TW, CN
插入損耗: 0.42 dB
濕度敏感: Yes
安裝: Board Mount
原廠包裝數量: 100
子類別: Filters
類型: Low Pass
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
所選屬性: 0
USHTS:
ECCN:
EAR99
LLP LTCC Low Pass Filters
Taoglas LLP LTCC Low Pass Filters are designed for wireless transmitters or receivers. These filters provide low insertion losses and good rejection of unwanted signals at harmonic frequencies for good system performance. Taoglas LLP filters come with a multi-layer monolithic ceramic structure that provides high reliability in a lightweight, low-profile, and industrial standard SMT package. These filters feature a high-density PCB layout, excellent solderability, and easy visual inspection capability. The LLP filters are available in different versions with 2450MHz, 2500MHz, and 5875MHz cutoff frequencies.