D53TP25D-10
Crydom
558-D53TP25D-10
D53TP25D-10
製造商:
說明:
固態繼電器 - SSR PM IP00 3P-SSR 530 VAC/25A,3-32VDC,RN
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
庫存量: 8
庫存:
8
可立即送貨
在途量:
20
預期21/5/2026
工廠前置作業時間:
14
工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
單價:
總價:
估計關稅:
此產品免費航運
數量 單價
總價
50 報價
商品屬性 屬性值 選擇屬性
Sensata
產品類型: 固態繼電器 - SSR
RoHS:
Three Phase Relays
Indicator
Panel Mount
25 A
48 VAC to 530 VAC
3 Form A (3PST-NO)
SCR
4 VDC to 32 VDC
19 mA to 25 mA
- 40 C
+ 80 C
IP00
53TP
103.8 mm
73.4 mm
30 mm
Each
品牌: Crydom
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: MX
封裝/外殼: Hockey Puck
產品類型: SSR - Solid State Relays
原廠包裝數量: 10
子類別: Relays
終端類型: Screw
每件重量: 315 g
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
所選屬性: 0
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
53TP Panel Mount 3-Phase Solid-State Relays
Crydom 53TP Panel Mount 3-Phase Solid-State Relays (SSRs) feature state-of-the-art surface mount technology and deliver proven reliability in the most demanding applications. The SSRs are reversing relays rated at either 25A or 50A per channel. Designed for harsh environments and available with either AC or DC input control voltages, the three-phase models also feature IEC emissions compliance to CISPR 11 class A and EMC immunity per IEC 61000-4-2 through -6, level 3.