HRL3024S200N
XP Power
209-HRL3024S200N
HRL3024S200N
製造商:
說明:
DC/DC 轉換器 - 通孔 SINGLE O/P DC-HV DC PCB MOUNT 30W, -200V
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
供貨情況
庫存:
0
您仍可購買此商品作為延期交貨訂單。
在途量:
2
預期17/8/2026
10
工廠前置作業時間:
14
工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
單價:
總價:
估計關稅:
此產品免費航運
數量 單價
總價
商品屬性 屬性值 選擇屬性
XP Power
產品類型: DC/DC 轉換器 - 通孔
RoHS:
Non-Isolated
1 Output
30 W
24 V
22 V
30 V
- 200 V to 0 V
150 mA
1.5 kV
76.2 mm (3 in)
50.8 mm (2 in)
19.1 mm (0.752 in)
Industrial
機箱類型: Enclosure
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: VN
尺寸: 76.2 mm x 38.1 mm x 18.6 mm
輸入電壓: 22 V to 30 V
最高工作溫度: + 70 C
最低工作溫度: - 40 C
安裝風格: Through Hole
封裝: Bulk
產品: Non-Isolated / PoL
產品類型: Non-Isolated DC-DC Converters
原廠包裝數量: 48
子類別: DC-DC Converters
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
HRL30 Non-Isolated DC-DC Converters
XP Power HRL30 Non-Isolated DC/DC Converters are miniature 30W regulated high-voltage DC-DC converters that provide voltages from 200VDC to 6kVDC. These DC-DC converters deliver accurate high voltage at higher efficiency with low EMI and offer high stability and low ripple in a baseplate-cooled design. HRL30 converters have constant voltage and constant current operation with automatic crossover to current limiting mode. Numerous protections are built-in, including arc, overload, and short circuit. These converters boast compact dimensions of 76.2mm x 38.1mm x 19.05mm, and when combined with the other features, superior thermal management is achieved. This design allows system designers to easily integrate XP Power HRL30 converters into a wide range of applications, including mass spectrometry, E-beam, detectors, and other high-voltage applications.