CSMS15CIC07
VCC
593-CSMS15CIC07
CSMS15CIC07
製造商:
說明:
顯示交換機 CSM DISPLAY SMD LED 15mm YELLOW
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
供貨情況
庫存:
暫無庫存
工廠前置作業時間:
12 週 工廠預計生產時間。
估計關稅:
此產品免費航運
數量 單價
總價
完整捲(訂購多個750)
商品屬性 屬性值 選擇屬性
VCC
產品類型: 顯示交換機
RoHS:
Capacitive Touch Switches
Capacitive Touch Switches
Touch Sensor
LED
PCB Mount
SMD/SMT
Yellow
5 V
16 uA
CSM
執行機構風格: Square
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: TW, CN
高度: 3.2 mm
照明: Illuminated
長度: 15 mm
最高工作溫度: + 85 C
最低工作溫度: - 35 C
濕度敏感: Yes
封裝: Reel
產品類型: Display Switches
原廠包裝數量: 750
子類別: Switches
寬度: 15 mm
每件重量: 2.290 g
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
所選屬性: 0
CNHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
Capacitive Touch Displays
CSM Capacitive Touch Sensor Displays
VCC CSM Capacitive Touch Sensor Displays are designed to provide an intuitive, fast user interface and simplify customer interactions. These display sensors feature a robust design, uniform illumination, and high optical clarity. The capacitive touch sensor displays are available in deep red, pure green, white, blue, and yellow. These displays come in one standard size of 15.0mm x 15.0mm x 3.2mm. The capacitive sensors function even when hands are wet or covered with touchscreen gloves. These VCC CSM Capacitive Touch Sensor Displays simplify manufacturability and device design while improving overall device reliability for use in various applications, including media players, mobile devices, and consumer equipment.