SMAJ70A-TR
STMicroelectronics
511-SMAJ70A-TR
SMAJ70A-TR
製造商:
說明:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 400W 70V Unidirect
工廠前置作業時間:
13 週 工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
單價:
總價:
估計關稅:
包裝:
數量 單價
總價
零卷 / MouseReel™
商品屬性 屬性值 選擇屬性
STMicroelectronics
產品類型: ESD 保護二極體 / TVS 二極體
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
70 V
SMD/SMT
146 V
77.8 V
SMA (DO-214AC)
16 A
400 W
8 kV
15 kV
- 55 C
+ 150 C
SMAJ
Reel
Cut Tape
MouseReel
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: CN
產品: TVS Diodes
子類別: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
公司名稱: Transil
每件重量: 71 mg
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
400W Transil™ Transient Voltage Suppressors (TVS)
STMicroelectronics 400W Transil™ Transient Voltage Suppressors (TVS) are ideal for applications such as solar inverters, set-top boxes, and MOSFET protection. The 400W TVS series offers best-in-class performance at full power, even with high junction temperatures. STMicroelectronics 400W Transil suppressors feature a peak power dissipation of up to 400W.