SM15T75AY
STMicroelectronics
511-SM15T75AY
SM15T75AY
製造商:
說明:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 Automotive 1500 W, 64.1 V TVS in SMC
工廠前置作業時間:
21 週 工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
商品屬性 屬性值 選擇屬性
STMicroelectronics
產品類型: ESD 保護二極體 / TVS 二極體
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
64.1 V
SMD/SMT
134 V
71.3 V
SMC (DO-214AB)
75 A
1.5 kW
30 kV
30 kV
- 55 C
+ 150 C
SM15TY
AEC-Q100
Reel
Cut Tape
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: CN
產品: TVS Diodes
子類別: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
公司名稱: Transil
每件重量: 250 mg
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
SMC SM15TY 1500W Transil™
STMicroelectronics SMC SM15TY 1500W Transil series protects sensitive automotive circuits against surges defined in ISO 7637-2 and against electrostatic discharges according to ISO 10605. The Planar technology makes it compatible with high-end circuits where low leakage current and high junction temperature are required to provide reliability and stability over time. STMicroelectronics SM15TY are packaged in SMC (SMC footprint per IPC 7531 standard).