15KPA22CA
Littelfuse
576-15KPA22CA
15KPA22CA
製造商:
說明:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 TVS AXIAL HI-POWER
工廠前置作業時間:
12 週 工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
總價
完整捲(訂購多個800)
商品屬性 屬性值 選擇屬性
Littelfuse
產品類型: ESD 保護二極體 / TVS 二極體
RoHS:
REACH - SVHC:
Bidirectional
1 Channel
22 V
Axial
37.1 V
24.57 V
P600-2
407 A
15 kW
30 kV
30 kV
- 55 C
+ 175 C
15KPA
Reel
Cut Tape
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: CN
Pd - 功率消耗 : 8 W
產品: TVS Diodes
原廠包裝數量: 800
子類別: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
每件重量: 2.500 g
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
LED Lighting Solutions
Transient Voltage Suppressor (TVS) Diodes
Littelfuse TVS (Transient Voltage Suppression) Diodes are a broad range of circuit protection products designed to protect electronic circuits against transients and overvoltage threats such as EFT (electrically fast transients) and ESD (electro-static discharge). Lightning strikes, inductive load switching, and ESD cause electrical over-stresses associated with the transmission on data lines and electronic circuits. Offered in a variety of surface mount and through-hole circuit board mounting formats, the TVS Diode portfolio includes high peak pulse current and peak pulse power options up to 20kA and 30kW, respectively. Littelfuse TVS Diodes are chosen for the fast response time (low clamping voltage), lower capacitance, and low leakage current. TVS Diodes are available in both unidirectional (unipolar) or bidirectional (bipolar) diodes circuit configurations.