SDCLA1V4018-6R8-R
Eaton Electronics
504-SDCLA1V4018-6R8R
SDCLA1V4018-6R8-R
製造商:
說明:
功率電感器 - SMD IND SMD Power 6.8uH 1.45A 2 PADS SMT
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
庫存量: 627
庫存:
627 可立即送貨
工廠前置作業時間:
12 週 工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
包裝:
完整捲(訂購多個3500)
零卷 / MouseReel™
完整捲(訂購多個3500)
Semi-Shielded
- 55 C
+ 125 C
Standard
SDCLA
MouseReel
應用: Automotive
終端類型: SMD/SMT
每件重量: 1 mg
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
此功能需要啟用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
SDCL & SDCH Semi-Shielded Power Inductors
SDCLA & SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors
Eaton Electronics SDCLA and SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors are AEC-Q200 qualified and offer up to 13.5A current rating and a 1µH to 100µH inductance range. These inductors are magnetically semi-shielded, feature high current carrying capability, and come in surface-mount packaging with a maximum height of 4.5mm. Eaton Electronics SDCLA and SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors are ideal for use in LED lighting, collision avoidance, infotainment and cluster electronics, and adaptive cruise control (ACC).