SDCHA1V5020-220-R
Eaton Electronics
504-SDCHA1V5020-220R
SDCHA1V5020-220-R
製造商:
說明:
功率電感器 - SMD IND SMD Power 22.0uH 1.1A 2 PADS SMT
工廠前置作業時間:
15 週 工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
單價:
總價:
估計關稅:
包裝:
數量 單價
總價
零卷 / MouseReel™
商品屬性 屬性值 選擇屬性
Eaton
產品類型: 功率電感器 - SMD
RoHS:
Semi-Shielded
- 55 C
+ 125 C
Standard
SDCHA
Reel
Cut Tape
MouseReel
應用: Automotive
品牌: Eaton Electronics
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: CN
安裝風格: PCB Mount
產品: Power Inductors
產品類型: Power Inductors - SMD
子類別: Inductors, Chokes & Coils
終端類型: SMD/SMT
每件重量: 1 mg
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
此功能需要啟用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
SDCL & SDCH Semi-Shielded Power Inductors
SDCLA & SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors
Eaton Electronics SDCLA and SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors are AEC-Q200 qualified and offer up to 13.5A current rating and a 1µH to 100µH inductance range. These inductors are magnetically semi-shielded, feature high current carrying capability, and come in surface-mount packaging with a maximum height of 4.5mm. Eaton Electronics SDCLA and SDCHA Auto Semi-Shielded Power Inductors are ideal for use in LED lighting, collision avoidance, infotainment and cluster electronics, and adaptive cruise control (ACC).