MFBA2V1608P-601-R
Eaton Electronics
504-MFBA2V1608P-601R
MFBA2V1608P-601-R
製造商:
說明:
鐵氧體磁珠 Ferrite B IND 600 OHM 2.0A 2 PADS SMT
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
庫存量: 576
庫存:
576
可立即送貨
在途量:
工廠前置作業時間:
12
工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
單價:
總價:
估計關稅:
包裝:
數量 單價
總價
零卷 / MouseReel™
商品屬性 屬性值 選擇屬性
Eaton
產品類型: 鐵氧體磁珠
RoHS:
MFBA2
Ferrite Beads
SMD/SMT
600 Ohms
2 A
95 mOhms
- 55 C
+ 150 C
1.6 mm
0.8 mm
0.8 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
品牌: Eaton Electronics
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: TW, CN
產品類型: Ferrite Beads
子類別: Ferrites
類型: Automotive Multilayer Chip Ferrite Bead
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
TARIC:
ECCN:
EAR99
MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads
Eaton Electronics MFBA Automotive Multilayer Chip Ferrite Beads are high-performance AEC-Q200-grade ferrite beads for high-reliability RF/wireless transmitting and receiving modules in automotive applications. Eaton Electronics MFBA Ferrite Beads are offered in 0402, 0603, and 1206 case sizes and are designed for high-current applications up to 4A. The series offers a wide range of impedances values from 30Ω to 600Ω and operates over a -55°C to +150°C temperature range.