EXL1V0605-R82-R
Eaton Electronics
504-EXL1V0605-R82-R
EXL1V0605-R82-R
製造商:
說明:
功率電感器 - SMD EXL1V MD IND 0605 0.82uH 20Adc 2 PAD
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
庫存量: 798
庫存:
798 可立即送貨
工廠前置作業時間:
12 週 工廠預計生產時間數量大於所顯示的數量。
最少: 1   多個: 1
單價:
總價:
估計關稅:
包裝:
完整捲(訂購多個800)
數量 單價
總價
零卷 / MouseReel™
完整捲(訂購多個800)
商品屬性 屬性值 選擇屬性
Eaton
產品類型: 功率電感器 - SMD
RoHS:
High Power Inductor
Shielded
820 nH
20 %
21 A
4.18 mOhms
20 A
- 40 C
+ 125 C
52 MHz
Standard
7.4 mm
7.1 mm
5 mm
Alloy Powder
AEC-Q200
EXL
Reel
Cut Tape
MouseReel
品牌: Eaton Electronics
核心類型: Molded
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: CN
安裝風格: PCB Mount
產品: Power Inductors
產品類型: Power Inductors - SMD
子類別: Inductors, Chokes & Coils
終端類型: SMD/SMT
每件重量: 800 mg
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
所選屬性: 0
此功能需要啟用JavaScript。
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
TARIC:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
EXL1V Power Inductors
Eaton Electronics EXL1V Power Inductors are magnetically shielded with low electromagnetic interference (EMI) and DC resistance (DCR) as well as high current-carrying capacity. The EXL1V Inductors feature an iron powder core material with soft saturation. The series provides a 0.18μH to 10μH inductance range and a 4.4A to 36A current range. Typical applications include PC power systems and DC/DC converters.