ATS-10D-112-C2-R1
Advanced Thermal Solutions
984-ATS-10D-112-C2R1
ATS-10D-112-C2-R1
製造商:
說明:
散熱器 pushPIN Heat Sink Assembly, Super Fine-Pitch/X-Cut, Hole: 4-Corner, Blue, T766
壽命週期:
Mouser新產品
ECAD模型:
下載免費的庫載入器,為ECAD工具轉換此文件。瞭解更多關於 ECAD 型號的資訊。
供貨情況
庫存:
暫無庫存
工廠前置作業時間:
8 週 工廠預計生產時間。
最少: 1   多個: 1
商品屬性 屬性值 選擇屬性
Advanced Thermal Solutions
產品類型: 散熱器
RoHS:
Push Pin
Square Fin
26.30 deg C/W
2.362" (60.00mm)
2.362" (60.00mm)
0.500" (12.70mm)
組裝國家: Not Available
擴散國: Not Available
原產國: CN
封裝: Tray
產品類型: Heat Sinks
系列: pushPIN(TM)
原廠包裝數量: 25
子類別: Heat Sinks
公司名稱: pushPIN
類型: Top Mount
找到產品:
若要顯示類似商品,請選取至少一個核選方塊
至少選中以上一個核取方塊以顯示在此類別中類似的產品。
所選屬性: 0
USHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
Straight & Cross-Cut Heat Sinks
Advanced Thermal Solutions Straight and Cross-Cut Heat Sinks are suitable for various applications where the direction of the airflow is ambiguous. Straight-fin heat sinks are available for component sizes from 10mm x 10mm to 60mm x 60mm, and they can be attached to the device using double-sided thermal adhesive, Z-clip, or maxiGRIP™ technology. Cross-cut heat sinks from Advanced Thermal Solutions offer high efficiency and low pressure drop, and are fabricated from extruded aluminum to minimize thermal resistance.